Welcome to SMJK Katholik
Achievements
成就
Events
事件
School Announcements
公告
Photo Gallery
照片库
 
   
   
Senarai Nama Tenaga Akademik Tahun 2015
SENARAI TENAGA AKADEMIK 2015 (SESI PAGI)
1 EN. ONG  BOON  PUAH  PENGETUA
2 PN. YA WUN MOOI PENOLONG  KANAN 
3 EN. THAM KOK PENG PEN. KANAN HAL EHWAL MURID
4 CIK MARGARET LIM PEI TEE PEN. KANAN KOKURIKULUM
5 EN. LEAN KEE FONG PEN. KANAN TINGKATAN ENAM
6 EN. HO KWEE CHIANG GURU KANAN MATA PELAJARAN BAHASA 
7 PN. A.S. VIJAKUMARI A/P SINGARAM GURU KANAN MATA PELAJARAN SAINS & MATEMATIK
8 PN TEH SAU LENG GURU KANAN MATA PELAJARAN VOKASIONAL & TEKNIK
9 EN. SHANMUGAM A/L PACHAIPPAN GURU KANAN MATA PELAJARAN KEMANUSIAAN
10 CIK SHIRLENA TING CHIN YEUK KETUA GURU KAUNSELING
11 CIK SITI NABILAH BINTI ZUL-LKIFLI GURU KAUNSELING / BIASISWA & KEBAJIKAN
12 EN. BAKRI IBNI BIN MOHAMAD GURU KAUNSELING / GURU RIMUP
13 PN. KHO SIAW EE GURU KAUNSELING
14 CIK STEPHANIE GERARD TAYOK KETUA GURU MEDIA
15 PN. CHEE YAI CHU KETUA SETIAUSAHA PEPERIKSAAN
17 PN. TAY SAN SAN SETIAUSAHA PEPERIKSAAN
18 CIK GAN SIEW BEE SETIAUSAHA PEPERIKSAAN
19 PN. LOO CHAI CHAIN SETIAUSAHA PEPERIKSAAN
20 PN. LEONG  WHYE LAN, SUSAN KETUA GURU DISIPLIN
21 PN. LIM SER KIEN GURU DISIPLIN
22 EN. NG KOK YEW GURU DISIPLIN
23 PN. TEH KUANG TECK GURU DISIPLIN
24 PN. HOON TIEN HUI GURU DISIPLIN
25 PN. TAN CHAI TIN GURU DISIPLIN
26 PN. CHOO MEI SHIAN GURU DISIPLIN
27 EN. LIM KIAN SIONG KETUA GURU DATA
28 PN. CHAN YOKE BEE KETUA PENYELARAS UNIT PENGURUSAN DAN PEMBANGUNAN ICT
29 PN. FONG SHIN CHIEN SETIAUSAHA J/K PENGURUSAN ICT
30 PN. TANG JIN NGIE SETIAUSAHA KOKURIKULUM
31 CIK YONG SOOK HUI PEN. S/U KOKU & DATA KOKURIKULUM
32 PN. LOK FANG YEE PENYELARAS DOKUMENTASI & LAWATAN PENANDAARASAN
33 EN.MOHD ALI B.ABDUL MANAF PENYELARAS PROGRAM PERHUBUNGAN LUAR
 34  EN. LIM CHEE KEONG SETIAUSAHA SUKAN
35 PN. TEOH SEOK HEAR PENYELARAS PERABOT
35 PN. PHANG SIEW FAH PENYELARAS PERABOT
36 PN. LOK SOO LEE KETUA PENYELARAS PENGURUSAN JADUAL WAKTU
37 CIK TEOH YIN SUAN PEN. PENYELARAS PENGURUSAN JADUAL WAKTU
38 DATIN SIVANESWARI A/P S. S. PILLAY KETUA PENYELARAS SPBT
39 PN. TAN CHAU YAT SETIAUSAHA JK PENGURUSAN SEKOLAH KLUSTER KECEMERLANGAN
40 BROTHER JOHN CHIN YOON CHOY PEN. UNIT SIARAYA
41 CIK ONG AI GEOK PENYELARAS MESYUARAT DAN MAJLIS
42 PN. NUR HIDAYAH BT. SARANI PENYELARAS LADAP
43 PN. SEE YIKE CHU KETUA UNIT PENYELIDIKAN TINGKATAN ENAM
44 EN. MOHD RIZAL BIN ZAHARI KETUA PANITIA BAHASA MELAYU
45 PN. LAN LAI YEN KETUA PANITIA BAHASA INGGERIS
46 PN. LIM SOOK FUN KETUA PANITIA BAHASA CINA
47 PN. LAU YAN HONG KETUA PANITIA KEMAHIRAN HIDUP
48 PN. WONG SUEE SHYA PENYELARAS TINGKATAN 6
49 PN SAKUN THALA A/P SIVASUPERAMANIAM  PENYELARAS TINGKATAN 5 
50 PN. LIM SEH NGOH PENYELARAS TINGKATAN 4
51 PN.HEW SWEE KUNG
PENYELARAS TINGKATAN 3
52 PN. SHAHILA BINTI RAMLY GURU AKADEMIK
53 PN. YAP RIO GURU TINGKATAN U6A
54 PN. JANAKI A/P GOTHANDABAN GURU TINGKATAN U6B
55 EN. WILLIAM SAMUEL A/L APPADURAI GURU TINGKATAN U6S
56 PN. HO SIEW CHEE GURU TINGKATAN U6F
57 PN. QUEK YIN PING GURU TINGKATAN L6A
58 PN. ELLEN ANSIE A/K NICHOLAS SWITHUN ANSIE GURU TINGKATAN L6B
59 PN. ZAIPAH BINTI ISMAIL GURU TINGKATAN L6S
60 CIK WONG WAI KUAN GURU TINGKATAN L6F
61 CIK DHANAM A/P ARUMUGAM GURU TINGKATAN 5S1
62 CIK SITI ALIFAH SYED JALAL GURU TINGKATAN 5S2
63 PN. LIM YIAN HWA GURU TINGKATAN 5S3
64 EN. MICHAEL A/L T. S. RAJOO GURU TINGKATAN 5S4
65 CIK S. SHARMINI A/P V. SHANMUGASUNDRAM GURU TINGKATAN 5S5
66 PN. YAP SHEAU WEI GURU TINGKATAN 5S6
67 PN. TOO PEI CHEN GURU TINGKATAN 5S7
68 EN. HARDEV SINGH A/L JUGINDER SINGH GURU TINGKATAN 5S8
69 PN. LIM BEE AIN GURU TINGKATAN 5S9
70 PN. ZAINAB BINTI IDRIS GURU TINGKATAN 5P1
71 EN. CHAN FOI ONN GURU TINGKATAN 5P2
72 PN. CHIA PICK KWAN GURU TINGKATAN 5P3
73 CIK WONG NYEUT FUNG GURU TINGKATAN 5P4
74
PN. TEH SAW TENG GURU TINGKATAN 5P5
75 PN. NOR ASHIKIN BINTI MAT YUSOP GURU TINGKATAN 4S1
76 PN. LAU SING CHING GURU TINGKATAN 4S2
77 PN. SITI MARIAM BT. HAMID GURU TINGKATAN 4S3
78 PN. SITI NUR-AISYA SUGUMARIE GURU TINGKATAN 4S4
79 PN. AMERJIT KAUR A/P JASBANT SINGH GURU TINGKATAN 4S5
80 EN. GUNASEGAREN A/L R. ARUMUGAM GURU TINGKATAN 4S6
81 CIK WAN AISHAH BT W ISMAIL GURU TINGKATAN 4S7
82 PN. NG WANG TING GURU TINGKATAN 4S8
83 EN. ABDUL MANAP BIN SULAIMAN GURU TINGKATAN 4S9
84 PN. CHEE PEW LING GURU TINGKATAN 4P1
85 PN. SITI NORIZAN BT. OMAR GURU TINGKATAN 4P2
86 PN. FARIDAH BT. OTHMAN GURU TINGKATAN 4P3
87 EN. NG CHYE KHIANG GURU TINGKATAN 4P4
88 DATIN VIVIAN THANINAYAGI A/P S. MUDIAPPU GURU TINGKATAN 4P5
89 CIK POON YOKE LAN GURU TINGKATAN 3A1
90 PN. PREMAH A/P KANNIAH GURU TINGKATAN 3A2
91 PN. CHIN SIEW MEE GURU TINGKATAN 3A3
92 PN. TAN BEE YING GURU TINGKATAN 3A4
93 EN. WONG KIANG KOK GURU TINGKATAN 3A5
94 PN. SHANBAGADEVI A/P JESUSAMY GURU TINGKATAN 3A6
95 CIK NOOR FARHANA BINTI FAUZI GURU TINGKATAN 3A7
96 PN. SALLY TAM @ TAM SIEW TING GURU TINGKATAN 3B1
97 PN. SHANTI A/P THIRUCHELVAM GURU TINGKATAN 3B2
98 PN. MARTINA ANAK GARAN GURU TINGKATAN 3B3
99 PN NOR HASMA BINTI MAMAT GURU TINGKATAN 3B4
100 PN. WONG NYET POH GURU TINGKATAN 3B5
101 CIK ONG SUAN YEOK GURU TINGKATAN 3B6
102 PN. NOR AZIAN BINTI NOR MOHAMAD GURU TINGKATAN 3B7
SENARAI TENAGA AKADEMIK 2015 (SESI PETANG)
1 PN. WONG EWE LENG PENOLONG KANAN PETANG
2 PN. ONG JUOH CHEE PENYELARAS SESI PETANG, PEN. S/U KOKU, PAJSK
3 EN. SIN TECK GUAN KETUA GURU DISIPLIN SESI PETANG
4 EN. ANDERSON WANG SHUAN SHEN GURU DISIPLIN, PENYELARAS 1M1S / KELAB/SUKAN/PERMAINAN
5 PN. KHO HUI YEN GURU DISIPLIN
6 PN. OW SIEW HAR GURU DISIPLIN
7 PN. KOTHANAYAGI A/P RAMIAH GURU KAUNSELING
8 PN. YAP CHUI HUA GURU KAUNSELING
9 PN. SITI KHATIJAH BT MOKHTAR S/U PEPERIKSAAN
10 PN. LOH SOOK FONG S/U PEPERIKSAAN
11 PN. NOOR FARAH BT. HAJAR PEN. S/U PENGURUSAN PBS
12 PN. TEE PEI MOY PENYELARAS PENGURUSAN JADUAL WAKTU
13 CIK NUR' ALLIYA FERDAUS BT. KAMUDIN PEN. PENYELARAS PENGURUSAN JADUAL WAKTU
14 PN. CHUNG LILY PENYELARAS REKOD PERISTIWA
15 PN. KRISHNAVENI KAVITHA A/P KANDIAH PEN. S/U SUKAN, SEGAK
16 CIK NGAN FONG YEEN GURU PUSAT SUMBER SESI PETANG
17 PN. EMILDA BALKIS BINTI ISMAIL GURU DATA PENGURUSAN ICT
18 PN. SITI REHANA BT ISNIN KETUA PANITIA BAHASA JEPUN
19 PN. MUNIRAH BT. SAID KETUA PANITIA PENDIDIKAN ISLAM
20 EN. LIM JIN FOU KETUA PANITIA P. SIVIK & KEWARGANEGARAAN
21 PN. CHAN SAU CHUN PENYELARAS BAHASA CINA
22 EN. EUGENE MARK MORAIS PENYELARAS BAHASA INGGERIS
23 PN. NORHAFIZA BT SAIDINI PENYELARAS KEMAHIRAN HIDUP
24 PN. SUMATHI THIRUPATHY PENYELARAS BAHASA MALAYSIA
25 PN. SURYATI MOHD SIDI PENYELARAS TINGKATAN 2
26 PN. GIAM CHEW LI PENYELARAS TINGKATAN 1
27 PN. NURUL IKTIFAQIAH BT HUSSIN GURU TINGKATAN 2A1
28 PN. NOORAZLINA BT. HALIL GURU TINGKATAN 2A2
29 CIK SITI EMY NURSHAFIERA BT MOHD SAFAIN GURU TINGKATAN 2A3
30 PN. FARAH BT. ABDUL WAHAB GURU TINGKATAN 2A4
31 PN. TUAN HABIBAH BT TUAN ALI GURU TINGKATAN 2A5
32 CIK SUHAIDAH BT YAHYA GURU TINGKATAN 2A6
33 PN. HASRAH BINTI MAT RASHID GURU TINGKATAN 2A7
34 PN. MOHANAMBAL A/P MUNISAMY GURU TINGKATAN 2B1
35 PN. NIS FASIHA BT CHE LAH GURU TINGKATAN 2B2
36 CIK TOH KIM YONG GURU TINGKATAN 2B3
37 EN. LIM KEVIN GURU TINGKATAN 2B4
38 PN. NURUL AISAH BT MOHD NOOR GURU TINGKATAN 2B5
39 PN. NURUL FARIHANA BT. ZAKARIA GURU TINGKATAN 2B6
40 PN. CHIA SWEE CHEN GURU TINGKATAN 2B7
41 CIK NUR IZZATI BT. MOHD SUKRI GURU TINGKATAN 1A1
42 PN. NOOR AZIDA BT SAAD GURU TINGKATAN 1A2
43 PN. CHONG PEI YUEN GURU TINGKATAN 1A3
44 PN. NOORIDAH BT. ISMAIL GURU TINGKATAN 1A4
45 CIK WAN MUKMINAH BT WAN AHMAD GURU TINGKATAN 1A5
46 EN. MUHD FAIZ BIN AZAZ GURU TINGKATAN 1A6
47 CIK CHEONG JIA LEE GURU TINGKATAN 1A7
48 PN. GOH SOH YAN GURU TINGKATAN 1B1
49 PN. NOR SYUHADA BT HAMID GURU TINGKATAN 1B2
50 PN. NOORLIA BT. JANTAN GURU TINGKATAN 1B3
51 PN. ZAINAB BT MD. REJAB GURU TINGKATAN 1B4
52 EN. MOHD. AJNI BIN SULAIMAN GURU TINGKATAN 1B5
53 PN. JULIA BINTI HASSAN GURU TINGKATAN 1B6
54 PN. NORAINI BT. MD SAM GURU TINGKATAN 1B7
STAF SOKONGAN (2015)
1 CIK MISLIYA KETUA PEMBANTU TADBIR 
2 PN. JUNAIDAH BT.MOHAMMAD PEMBANTU TADBIR  
3 EN. MOHDKHIRUL HAFIZ PEMBANTU TADBIR  
4 PN. PUSPAH PEMBANTU TADBIR  
5 EN. ZAMIN B. AHMAD TARMIZI PEMBANTU TADBIR  
6 CIK WONG SAW CHAN PEMBANTU MAKMAL
7 CIK ROSILAWATI BT. ABDULLAH PEMBANTU MAKMAL 
8 CIK AZELENDA PEMBANTU MAKMAL
9 EN. MUHAMMAD FAUZI B. MASRO PEMBANTU MAKMAL 
10 EN. RAMACHENDARAM A/L  RATNAM PEMBANTU MAKMAL 
11 EN. MUHAMMAD FAUZI BIN MASRO PEMBANTU MAKMAL 
12 CIKAZELENDA MUSTAFA
PEMBANTU MAKMAL