Welcome to SMJK Katholik
Achievements
成就
Events
事件
School Announcements
公告
Photo Gallery
照片库
 
   
   

Pengetua

Pn. Low Lai Khun

Penolong Kanan

Pn. Lau Yan Hong

Penolong Kanan H.E.M

Pn. Hew Sew Kung

Penolong Kanan Kokurikulum

Pn. Lim Sook Fun

Penolong Kanan Petang

Pn. Ong Ling Ling

Penolong Kanan Tingkatan 6

En. Lean Kee Fong

Guru Kanan Mata Pelajaran
Sains & Matematik


Pn. Siew Yee Ha

Guru Kanan Mata Pelajaran Bahasa

Pn. Ong Juoh Chee

Guru Kanan Mata Pelajaran Teknik & Vokasional


En. Lim Kian Siong

Guru Kanan Mata Pelajaran Kemanusiaan

Pn. Shanbagadevi A/P Jesusamy




Guru Media & Pusat Sumber

Cik Stephanie Gerard Tayok

Kaunselor Sekolah

Cik Shirlena Ting Chin Yeuk

Setiausaha Peperiksaan

En. Tan Chuan Chen 

Guru Jadual Waktu

Cik Gan Siew Bee (Pagi) &

Pn. Kong Pui Mun (Petang)

Guru SPBT

En.Mohd Rizal Bin Zahari

KETUA-KETUA PANITIA DAN GURU-GURU PENYELARAS MATA PELAJARAN

1. Bahasa Melayu

En.Mohd Rizal B.Zahari Pn. Sumathi A/P Thirupathy

2. Bahasa Inggeris

Cik Sri Sharmilaa Banu A/P Bashkaran Pn. Nishalini A/P Jayaraman

3. Bahasa Cina

Pn. Chua Hoon Wee Pn. Goh Soh Yan

4. Bahasa Jepun
Pn. Tan Soo Chen

5. Sejarah

En.Muhamad Afif Cik Rusliza Bt Abd Mana

6. Geografi

En. Hardev Singh A/L Juginder Singh Pn. Noraini Binti Md Sam

7. Matematik Tambahan

Pn. Tay San San  

8. Matematik

Pn. Rosmawati binti Mat Zuki Pn. Noor Azida Bt. Saad

9. Fizik

Pn. Zainab Binti Idris  

10. Biologi

Pn. Tang Jin Ngie  

11. Kimia

Pn. Too Pei Chen  

12. Sains Teras (T3, 4, 5)

Pn. Nor Ashikin Pn. Chong Pei Yuen

13. Perakaunan

Pn. Faridah bt Othman  

14. Ekonomi

Pn. Chin Siew Mee  
15. Pendidikan Seni Visual

Pn. Syarfina Akmar Cik Suhaidah bt Yahya

16. P. Jasmani & P. Kesihatan

Pn. Nur Saliana Pn. Krishaveni Kavitha A/P Kandiah

17. Pendidikan Islam
Pn. Nur Izatil Syaza   

18. Pendidikan Moral
Pn. Nazhatul Thasha Pn. Nurul Dalilah

19. Reka Bentuk & Teknologi
Pn. Shahila binti Ramly

 Pn.Nurul Aishah


20. Literasi Komputer
Pn. Emilda Balkis  

21. Sivik dan Kewarganegaraan

Pn. Choo Mei Shian

KETUA-KETUA UNIT MATA PELAJARAN TINGKATAN 6

Mata Pelajaran

 Ketua Unit

1. Pengajian Am

Pn. Ellen Ansie A/K Nicholas Swithun Ansie

2. MUET

Cik S. Sharmini A/P V.Shanmugasundram

3. Bahasa Cina

Pn. Yap Sheau Wei

4. Matematik

Pn. Ong Ai Geok

5. Fizik

Pn. Loo Chai Chain

6. Kimia

Cik. Wong Wai Kuan

7. Biologi

Pn.See Yike Chu

8. Perakaunan

Pn.Quek Yin Ping

9. Ekonomi

Pn.Yap Rio