Welcome to SMJK Katholik
Achievements
成就
Events
事件
School Announcements
公告
Photo Gallery
照片库
 
   
   

Pengetua

Pn. Low Lai Khun

Penolong Kanan

Pn. Lau Yan Hong

Penolong Kanan H.E.M

Pn. Tan Chai Tin

Penolong Kanan Kokurikulum

Cik Margaret Lim Pei Tee

Penolong Kanan Petang

Pn. Wong Ewe Leng

Penolong Kanan Tingkatan 6

En.Lean Kee Fong

Guru Kanan Mata Pelajaran
Sains & Matematik

Pn. A.S. Vijakumari A/P Singaram

Guru Kanan Mata Pelajaran Bahasa

En. Ho Kwee Chiang

Guru Kanan Mata Pelajaran Teknik & Vokasional

Pn. Hew Swee Kung 

Guru Kanan Mata Pelajaran Kemanusiaan

Pn. Shanbagadevi A/P Jesusamy

Guru Media & Pusat Sumber

Cik Stephanie Gerard Tayok

Kaunselor Sekolah

Cik Shirlena Ting Chin Yeuk

Setiausaha Peperiksaan

Pn. Chee Yai Chu

Guru Jadual Waktu

Pn.Lok Soo Lee (Pagi) &
Pn.Tee Pei Moy (Petang)

Guru SPBT

Datin Sivaneswari A/P S. S. Pillay
KETUA-KETUA PANITIA DAN GURU-GURU PENYELARAS MATA PELAJARAN

1. Bahasa Melayu

En.Mohd Rizal B.Zahari Pn. Sumathi A/P Thirupathy

2. Bahasa Inggeris

Pn. Lan Lai Yen En. Eugene Mark Morais

3. Bahasa Cina

Pn.Lim Sook Fun Pn. Goh Soh Yan

4. Bahasa Jepun
Cik Siti Rehana

5. Sejarah

Pn.Hasrah Pn. Giam Chew Li

6. Geografi

En. Hardev Singh A/L Juginder Singh Pn. Noraini Binti Md Sam

7. Matematik Tambahan

Pn. Tay San San  

8. Matematik

Pn. Lok Fang Yee  Pn. Noor Azida Bt. Saad

9. Fizik

Pn. Zainab Binti Idris  

10. Biologi

Pn. Janaki A/P Gothandaban  

11. Kimia

Pn. Too Pei Chen  

12. Sains Teras (T3, 4, 5)

Pn. Nor Ashikin Pn. Chong Pei Yuen

13. Perakaunan

Pn. Faridah bt Othman  

14. Ekonomi

Pn. Chin Siew Mee  
15. Pendidikan Seni Visual

Pn. Hoon Tien Hui Cik Suhaidah bt Yahya

16. P. Jasmani & P. Kesihatan

Pn. Nur Saliana Pn. Krishaveni Kavitha A/P Kandiah

17. Pendidikan Islam
Pn. Munirah bt. Said  

18. Pendidikan Moral
Pn. Nazhatul Thasha Pn. Julia Binti Hassan

19. Kemahiran Hidup
Pn. Norhafiza Bt Saidin

 Pn.Nurul Aishah


20. Literasi Komputer
Pn.Emilda Balkis  

21. Sivik dan Kewarganegaraan

Pn. Choo Mei Shian Pn. Emilda Balkis

KETUA-KETUA UNIT MATA PELAJARAN TINGKATAN 6

Mata Pelajaran

 Ketua Unit

1. Pengajian Am

Pn. Zaipah Bt. Ismail

2. MUET

Cik S. Sharmini A/P V.Shanmugasundram

3. Bahasa Cina

Pn. Yap Sheau Wei

4. Matematik

Pn. Tan Chai Tin

5. Fizik

Pn. Loo Chai Chain

6. Kimia

Cik. Wong Wai Kuan

7. Biologi

Pn.See Yike Chu

8. Perakaunan

Pn.Quek Yin Ping

9. Ekonomi

Pn.Yap Rio